Kullanıcı Sözleşmesi

Üye olan herkes kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılacaktır. Sözleşmeyi her türlü değiştirme hakkı Lidibu.Com dadır.

Lidibu.Com Kullanıcı Sözleşmesi
İş bu sözleşme ile, Lidibu.Com internet sitesi (kısaca Lidibu olarak bahsedilecektir) tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle Üye veya Üyeler olarak bahsedilecektir) arasındaki üyelik sözleşmesi ve kullanım koşullarını içermektedir. 

Lidibu sitesi ve uygulamasında bulunan tüm içerikler her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Lidibu ye aittir. 

Lidibu sitesinde bulunan hiçbir yazı; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz, bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde veya uygulamada izinsiz olarak kullanılamaz. 

Lidibu ya Üye olmak üye bilgileri, bilgi girişi yaparken istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurulması zorunludur. Üyeler verdikleri bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder. 

Lidibu tüm Üyelerin gizlilik haklarını korumakla sorumludur. Fors-major yetkiler ve sözleşme maddelerinde yazılı sebepler dışında hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder. 

Lidibu, serverlarına yapılabilecek saldırılar sonucu Üyelerin bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumlu tutulamaz. 

Üyeler, Lidibu da verilen hizmetlere (belirli bir ücret ödeyerek ya da ücretsiz olarak) faydalanacaktır. 18 yaşından büyük olduklarını veya reşit olmayanların ebeveynlerinin ya da kendilerine bakmakla yükümlü bir kişinin yasal onayına sahip olduklarını; iş bu sözleşmenin tamamını okuduklarını ve içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ederek onayladıklarını peşinen taahhüt ederler. Bu Üyeler Lidibu tarafından iş bu Site Üyelik Sözleşmesi maddelerinde yapılan her türlü değişikliği önceden kabul etmiştir. 

Lidibu sitesi içeriğinde bulunan videolar eğitim için üretilmiştir. Herhangi bir şekilde soru çözme garantisi vermez. Lidibu de yapılan anlatımlar sohbet ve eğitim amaçlı sunulmuş bir şeklidir

Üyeler kendi ekledikleri her türlü veri ve bilgiden ötürü tüm sorumluluğu peşinen kabul etmiştir. 

Üyeler verilen hizmetin eğitim amaçlı ve dinleyenin anlama kapasitesine bağlı başarıda olduğunu bildiklerini peşinen kabul eder. 

Üyeler mevcut ve çıkacak yasalara, genel ahlak kurallarına aykırı mesaj göndererek yanıt isteyemez ve başkalarına iletemez. Bu gibi durumlarda tüm sorumluluk Üyeye aittir. 

Lidibu sitesinden edinilecek diğer Üyeler le ilişkilerinden Üyeler sorumludur. Her türlü olumsuz durumdan Lidibu sorumlu tutulamaz. 

Lidibu Üyelerin verdiği içerik bilgilerinden sorumlu tutulamaz. 

Üyeler siteden ayrılırken çıkış yapmak zorundadır. Çıkış yapmadan ayrılan üyelerin bilgileri başka bir kişi tarafından görülebilir. Bu gibi durumlardan Lidibu sorumlu tutulamaz. 

Hiçbir Üyenin her türlü davranışlarından Lidibu sorumlu tutulamaz. 

Lidibu Üyelerin üyelikleri sona erdirme hakkına sahiptir. Bu durumda Üyeler herhangi bir hak taleb edemeyeceğini kabul ve beyan etmektedir. 

Lidibu isterse ücretsiz hizmetlerini iptal ederek ücretli hale getirebilir. Veya istediği hizmetleri vermeyi kesebilir. Lidibu verdiği hizmetin şeklini değiştirebilir ve diğer platformlara taşıyabilir. 

Üyeler kredi yüklemesi anında net tutarı göndermek durumundadır. Aracı kurumların Havale vb kesintilerden dolayı gelen tutarı azaltması sebebiyle eksik gelen kredi yüklemeleri; gelen miktara denk gelecek şekilde maksimum kredi yüklemesi yapılacaktır. Aracı kurumların yaptığı kesintiden Lidibu sorumlu tutulamaz. 

Üyeler, Lidibu den gelecek mail ve diğer yollarla kampanya, tanıtım, reklam vb. içeriklerin gönderilmesi için gereken yasal izni verdiklerini kabul ederler. 

Üyeler, Lidibu daki kullanıcılarını sadece kendilerinin kullanacağını, çoklu kullanım tespitinde üyeliğinin iptal edileceğini ve hiçbir hak talep etmeyeceğini kabul ederler.

Lidibu üyelikleri iptali sonucunda dahi kişilerin bilgilerini güvenli bir şekilde tutmaya devam eder. 

Lidibu, sözleşme maddelerini tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. 


Düzenleme Tarihi: 13.06.2015

free abortion clinics in houston go information about abortion